Wzrasta liczba osób, które doceniają korzyści wynikające ze współpracy z trenerem personalnym. Wszystkich, którzy chcieliby zyskać uprawienia do pracy w tym zawodzie, zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu.

Szkolenie dla trenerów personalnych to propozycja skierowana dla ludzi, którzy mają już pewne doświadczenie w sporcie oraz wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. W trakcie czterdziestogodzinnego kursu słuchacze dowiadują się, jak ułożyć idealny plan treningowy i jadłospis, uwzględniając stan zdrowia, sprawność i oczekiwania osób, z którymi w przyszłości będą współpracować. Dbamy o to, aby przyszli trenerzy personalni nie mieli problemów z ułożeniem jadłospisu dla osób, które są szczególnie narażone na nadwagę, ze względu na choroby takie jak niedoczynność tarczycy albo stosowanie leków sprzyjających przybieraniu na wadze. Kładziemy także duży nacisk na prawidłowe metody pracy z ludźmi, którzy posiadają przeciwwskazania zdrowotne do uprawiania niektórych sportów. W trakcie zajęć poruszamy także temat suplementacji. Dbamy o to, żeby przyszli trenerzy personalni posiadali wiedzę nie tylko z zakresu suplementów i odżywek przeznaczonych dla sportowców. Dokładnie omawiamy działanie suplementów na odchudzanie, a także wyjaśniamy, kiedy należy sięgać po preparaty zawierające witaminy i minerały.

Po zakończeniu kursu uczestnicy przystępują do egzaminu. Wszyscy, którym uda się go zaliczyć, otrzymują od nas dyplom potwierdzający udział w szkoleniu i zdobycie uprawnień do pracy w charakterze trenera personalnego.