Umiejętność obsługi komputera wymagana jest obecnie na wielu stanowiskach. Wszystkich, którym praca z tymi urządzeniami sprawie jeszcze pewne trudności, zapraszamy na nasze kursy informatyczne.

W naszej ofercie znajdują się zarówno szkolenia z podstaw obsługi komputera i sieci, jak i kursy przeznaczone dla osób, które opanowały już najważniejsze informacje na temat pracy z komputerami, ale chcą dowiedzieć się, jak mogą je wykorzystać, aby ułatwić sobie codzienną pracę. Proponujemy między innymi kurs szybkiego pisania oraz szkolenie z zakresu grafiki komputerowej. Umożliwiamy także zapoznanie się z programami wykorzystywanymi w rachunkowości i archiwizacji danych oraz z oprogramowaniem dla szkół i obiektów sportowych. Podstawowy kurs obsługi komputera obejmuje naukę korzystania z systemu Windows oraz sieci Internet, a także obsługę programów takich jak Microsoft Word i Microsoft Office. To propozycja skierowana w szczególności do osób starszych, które dorastały w czasach, gdy dostęp do komputerów nie były tak powszechnie wykorzystywane jak obecnie. Proponowane przez nas kursy komputerowe to doskonała okazja do nabycia umiejętności, które są bardzo przydatne na rynku pracy, a także w codziennym życiu.

Czas trwania kursów informatycznych wynosi od dziesięciu do czterdziestu godzin. Każde szkolenie łączy wykłady i zajęcia praktyczne, ponieważ wyłącznie w ten sposób można nabyć kwalifikacje z zakresu obsługi komputera i Internetu. Potwierdzeniem uczestnictwa w kursie jest wystawiony przez nas dyplom.